BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Agent Cody Banks

http://www.imdb.com/title/tt0313911
http://en.wikipedia.org/wiki/Agent_Cody_Banks

Agent Cody Banks (2003) - Agentas Kodis Banksas (JAV)

Rež.: Harald Zwart
Vaidina: Frankie Muniz, Hilary Duff, Angie Harmon, Keith David, Cynthia Stevenson, Arnold Vosloo

Filmas apie paauglius-šnipus. Tiksliau vieną jų - Kodį Benksą. CŽV pasirodo verbuoja paauglius, bent kiek susidomėjusius šnipinėjimo “menu”, apmoko ir labai sėkmingai naudoja įvairiose operacijose. Taigi, prieš mus vienos tokios operacijos pavyzdys. Pasauliui gręsia sunaikinimas (o kaip gi) - pikti dėdės kuria masinio naikinimo ginklą. Šį kartą  - nanorobotus, kurie gali suėsti bet kokią medžiagą ir jų niekas nepastebės bei nesugebės apsisaugoti. Tuos nanorobotus kuria vienas mokslininkas, kuris turi dukterį. Tai va, protingieji žvalgybininai nusprendžia panaudoti mūdų herojų, kad jis “užkadrintų” tą merginą ir taip būtų galima “išeiti” į tą mokslininką ir jo “šeimininkus”. Nereikia turbūt sakyti, kad reikalas pavyksta visu 100%. Aišku ne be nuotykių, juk jie čia - svarbiausias dalykas. Be to - visokie technologoiniai šnipų žaisliukai. Pagrindinio herojaus asmenybė susidvejinusi - kasdienybėje jis drovus paauglys, tačiau reikalui esant - vikrus ir drąsus šnipas, tikras didvyris ir t.t. Tokia situacija (ne nauja? tiek to…) sukuria daug įvairių komiškų momentų.
Filmas tarsi randasi kažkur tarp “Šnipų vaikučių” ir “Džeimso Bondo”. Ir tai nėra blogai, visai smagi pramoga, nuobodžiauti netenka.

5 iš 10

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Allow all of us make little wagers with each other as to who’ll be in it. Do not mind in the event that I am away a limited weeks.

Rašyti komentarą