BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Belphegor - Le Fantome du Louvre

http://www.imdb.com/title/tt0214529/
http://en.wikipedia.org/wiki/Belphegor_-_Le_fantome_du_Louvre

Belphegor - Le Fantome du Louvre (2001) - Belfegoras - Luvro vaiduoklis (Prancūzija)

Rež.: Jean-Paul Salomé
Vaidina: Sophie Marceau, Michel Serrault, Frédéric Diefenthal, Julie Christie

Belfegoras - Luvro muziejaus šmėkla. Kažkada trisdešimtaisiais metais prancūzų archeologai iš Egipto į Luvrą (muziejus toks) atgabeno paslaptingą sarkofagą su mumija. Eksponatas visiškai bevardis, nepavyksta nustatyti mumijos asmenybės. Tas klausimas rūpi ir pačiai mumijai, tiksliau mumifikuoto, kaip spėjama labai kilmingo, egiptiečio dvasiai. Taigi, kol nesužinos savo vardo, siautės, gąsdins ir žudys. O tuo tarpu name visai šalia Luvro su savo močiute gyvena žavinga mergina (ją vaidina Sophie Marceau). Vieną kartą įgriūva buto sieną - vyko kažkokie požeminiai darbai ir netyčia užkliudė gyvenamą namą. Pro atsivėrusį plyšį tuneliu galima nusigauti iki pačio Luvro. Mergina su savo bičiuliu nepraleidžia progos nemokamai apsilankyti viename iš garsiausių pasaulio muziejų (sako, ten eilės didelės norint į ji patekti). Apžiūri eksponatus, Moną Lizą. Na, o vaiduoklis nepraleidžia progos įsigauti į merginos kūną (kaipgi, o kas nenorėtų :) ir ją “apsėda”. Yra labai didelių įtarimų, kad tokioje situacijoje jei šmėkla nesužinos savo vardo ir nenukeliaus į amžino poilsio vietą, kaip jai ir priklauso, mergina neliks gyva - susitrauks, sukaulės, mumifikuosis kitaip tariant. Taip jau buvo nutikę porą kartų. Merginos draugas, keleto specialistų padedamas imasi gelbėjimosi operacijos, kuri baigiasi sėkme ir aistringu bučiniu Luvro balkone. And they live happily ever afther :)
Na ką gi… Filmelis, kaip matome, turi savo siužetą, šiokią tokią istoriją, kuri surašyta skamba įdomiau, nei parodyta filme :) Susidarė toks įspūdis, kad aktoriai truputį nuobodžiauja vaidindami. Atsipalaidavę dirba savo darbą, daugiau nieko. Daugiausiai linksmybės apturi nebent kompiuterinė šmėkla - tik švyst į vieną pusė, švyst į kitą, būūūū - ir žmogelis krenta paslikas. Galima pagalvoti, kad filmas specialiai sukurtas kaip Luvro reklama, oi jau tas Luvras - Luvras šen, Luvras ten. Sophie Marceau yra graži, abejonių nekyla. Tačiau tikrai ne grimasų meistrė. Įsimyli, palaidoja močiutę, susitinka su šmėkla ir vos nežūva. Tačiau veide visi šie įvykiai mažai teatsispindi. Laisvai galėtų pakeisti Stalonę su jo pusiau suparalyžiuota fizionomija :) Stok, arba mano šmėkla ėėė… sugriež dantimis?

5 iš 10

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Afterward they took their journey to go to the city of Mansoul, and unto Mansoul they came; but when the ancient troopers that were in the party observed that they had modern drives to combine with, they once again supplied such a scream before the structures of the village of Mansoul, that it set Diabolus in to an additional fright.

Rašyti komentarą