BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Bringing Down the House

http://www.imdb.com/title/tt0305669/
http://en.wikipedia.org/wiki/Bringing_Down_the_House_%28film%29

Bringing Down the House (2003) - Namai aukštyn kojom (JAV)

Rež.: Adam Shankman
Vaidina: Steve Martin, Queen Latifah, Eugene Levy, Joan Plowright, Jean Smart, Kimberly J. Brown

Šiaip sau tokia komedija apie tai kaip vienas advokatas “išsidūrė” bendraudamas internetu su kaip jam atrodė žavia advokate. Pastaroji pasirodė ne tokia jau ir žavi juodaodė ir visai ne advokatė, o buvusi kalinė, vardu Šarlyn. Taigi, vieną gražų vakarą minėtoji Šarlyn apsireiškė pas tą nelaimėlį advokatą (Steve Martin herojus) į namus ir kaip rekalas priskreto. Na, kad padėtų jai išsisukti nuo teisingumo ar dar kažkas panašaus. O tas advokatas visas toks švarutis gražutis, ir kaimynai jo, ir klientai… O čia gatvės gyvenimas veržiasi ir lipa ant galvos. Pakankama terpė įvairioms komiškoms situacijoms.
Šiap tai jei matei nors vieną filmą su Martinu, tai tas pat kaip ir matei juos visus :) Aišku, viskas daugmaž tvarkoje - maivosi jis juokingai ir moka vaizduoti kvailį. O čia dar ir sužaidžiama rasine trintimi - baltųjų kultūra susiduria su juodųjų, tik mums čia tai visai neaktualu. Daug situacijų yra lengvai nuspėjamos, net persukau dalį filmo, nedažnai taip darau.

4 iš 10

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. reiks pažiūrėt

  2. You’re so cool! I dont think I have read something like that before. So enjoyable to find someone with many authentic thoughts on this field. Realy appreciate preparing this up. This excellent website is something that is needed on the internet, someone with a little originality. Good job for bringing new things to the online world!

  3. He made a humorous address from the seat, or perhaps the bench, as he called it, with sceptre or possibly poker in hand; and the club was thereupon styled by acclamation The Poker Club.

Rašyti komentarą