BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Bullet

http://www.imdb.com/title/tt0115781/
http://en.wikipedia.org/wiki/Bullet_(film)

Bullet (1996) - Kulka (JAV)

Rež.: Julien Temple
Vaidina: Mickey Rourke, Frank Senger, Adrien Brody, John Enos III, Fatmir Haskaj, Tupac Shakur

Bučas, dar kitaip vadinamas “Kulka” (Rurkės herojus) grįžta iš kalėjimo. Grįžta į savo miesto rajoną, kur nesustodamas verda gyvenimas - linksmybės, narkotikai, vagystės, gaujų nesutarimai. “Kulka” turi kieto bičo reputaciją, turi ištikimų draugų ir tokių pat ištikimų priešų. Turi du brolius - jaunesnįjį ir vyresnįjį, turi tėvus. Šeimynėlė, tiesą pasakius, gerokai kuoktelėjusi, labiausiai - vyresnysis brolis, vaizduojantis kietą karį, apsikrovęs ginklais ir karine atributika, mokantis gatvės berniūkščius, kaip teisingai perpjauti gerklę. Beje visi jie - žydai, tai kartais nuo karto kažkodėl specialiai yra primenama. Taigi, “Kulka” bando sugrįžti į ankstesnes vėžes, t.y. narkotikai, plėšimai, linksmybės. Bet jau nebegali - gyvenimas prarado prasmę. Ar tai kalėjimas jį palaužė, ar narkotikai atėmė sveikatą. Galiausiai leidžiasi nušaunamas tokio vietinio gaujos vado vienaakio negro.
Neįprastas “gangsterinis” filmas. Turi savo žavesio, neblogi kostiumai, o ir “happy endo” kaip ir nėra. Retai sutiksi istoriją apie “kietą bičą”, kuris anaiptol neduoda visiems į kaulus, o bando ieškoti gyvenimo prasmės. Šį kartą - neranda.

7 iš 10

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. You’re so remarkable! I do not think I have read something like this until now. So great to find person with a few authentic ideas on this matter. Realy we appreciate your starting this up. This amazing site is a thing that’s important on the net, someone with a little creativity. Good work for bringing interesting things to the internet!

Rašyti komentarą