BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Cutthroat Island

Cutthroat Island (Galvažudžių sala)

http://www.imdb.com/title/tt0112760/
http://en.wikipedia.org/wiki/Cutthroat_Island

Cutthroat Island (1995) - Piratų sala (JAV)

Rež.: Renny Harlin
Vaidina: Geena Davis, Matthew Modine, Frank Langella, Maury Chaykin, Patrick Malahide, Stan Shaw

Smagi piratiška istorija. Kapitonas Morganas buvo žymus piratas. Tačiau filme greitai miršta ir visas dėmesys perkeliamas į jo dukterį, kuri paveldi slaptą žemėlapį su pažymėta lobio vieta (o kaip gi). Tiksliau - trečdalį žemėlapio, kitos dalys yra pas Morgano brolius, herojės dėdes. Vienas jų, "Šuo" yra labai aršus, jis ir nužudė visus savo brolius ir gviešiasi nužudyti savo dukterėčią. Viskas dėl to lobio. Tačiau narsioji piratė paveldi ne tik žemėlapį bet ir visą piratų laivą su įgula, bei turgelyje nusiperka vieną tokį simpatišką ir išsilavinusį vyruką tad nuotykiams galo nebus…
Pilnas veiksmo filmas, daug efektų, gražūs burlaiviai, simpatiška beždžionėlė :). Kad ir koks būtų turinys, tokius filmus žiūrėti smagu. O turinys dažniausiai visą laiką panašus - piratai ir jų geidžiamas lobis. Belieka pridurti, kad šis filmas privedė ją sukūrusią kompaniją prie bankroto (kainavo 115 mln., o JAV uždirbo tik 10 mln.). Tenka nepritarti, filmas tikrai ne pats blogiausias. Labai gaila, bet tokia komercinė nesėkmė atsiliepė ir pagrindinio vaidmens aktorės, šiaip žavingos ir talentingos Geena Davis, karjerai. Po šio filmo ją matome tik Stiuarte Litlyje (Stuart Little, Stuart Little 2). Kapitalizmo grimasos, ką padarysi.

6 iš 10

cut

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. I seldom did know who repaired the banister. It will be unjust to contend, that the judgments so provided were, in almost all cases, erroneous; and it will be inane to trust that they were left completely to possibility.

Rašyti komentarą