BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Fat Girl

Fat Girl (Storulė)

http://www.imdb.com/title/tt0243255/
http://en.wikipedia.org/wiki/Fat_Girl

Fat Girl (2001) - Storulė (Prancūzija)

Rež.: Catherine Breillat
Vaidina: Anais Reboux, Roxane Mesquida, Libero De Rienzo, Arsinée Khanjian, Romain Goupil, Laura Betti

Originalus pavadinimas - A ma soeur! (Už mano seserį!)
Istorija apie dvi seseris - viena dvylikos metų ir storoka, o kita - penkiolikos ir liekna. Vyresniosios vardas Elena ir ją smarkiai traukia seksualiniai nuotykiai. Objektu pasirenkamas kažkoks italų studentas. Kol šiedu trinasi tarpusavyje, jaunesnioji sesuo sukinėjasi aplinkui ir lyg tai pavydi, lyg tai mokinasi gyventi.
Prancūzų režisierė Breillat, žinoma savo pseudopornografiniu Romance, šiame filme pikantiškų vaizdelių pateikia nedaug. Veiksmo irgi nedaug, vystosi jis nuobodžiai ir ištęstai. O šokiruojanti filmo pabaiga visai iškrenta iš konteksto, iš pradžių net pamaniau, kad visos tos žudynės prisisapnavo kažkuriai iš herojų, taip viskas nenatūraliai. Rimti filmai dažnai būna nuobodūs, bet nuobodūs filmai nebūtinai būna rimti (rimtumą šiuo atveju suprantu kaip sukeltą žymesnį įspūdį, privertimą pagalvoti apie kažką, pramogą pagaliau ir t.t.). Šis filmas daugiau antrasis variantas, nei pirmasis.

5 iš 10

fatgirl

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

  1. man tai visai toks nieko filmas pasirodė… gal jį kine rodys ar nete ieškotis teks? ;)

  2. vyr:

    na iš esmės taip, filmas normaliai žiūrimas kantrybę pasitelkus :) Ir taip, įtariu teks internete susirasti, neturėtų būti sunku.

  3. et…turbūt bus sunku…tokiose paieškose aš nepatyrus ;D

  4. vyr:

    parašiau žinutę, negi man gaila

Rašyti komentarą