BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Hellraiser: Hellseeker

http://www.imdb.com/title/tt0274546/
http://en.wikipedia.org/wiki/Hellraiser:_Hellseeker

Hellraiser: Hellseeker (2000, JAV)

Rež.: Rick Bota
Vaidina: Dean Winters, Ashley Laurence, Doug Bradley, Rachel Hayward, Sarah-Jane Redmond, Jody Thompson

Vyras su žmona lekia savo nenauju BMW ir taip užsižiūri vienas į kitą, kad įlekia į upę. Vyras išsigelbėja, o žmona nesugeba išsigauti iš skęstančios mašinos. Vyras atsipeikėja ligoninėje, tačiau prasideda labai keisti dalykai. Ar tai su galva kažkas negerai, ar visa realybė pradeda “trūkinėti” gabalais. Policija pradeda įtarinėti, kad jis pats ir nužudė savo žmoną. Praeitis, dabartis ir ateitis pradeda šėlioti. Per miglas jis atsimena, kad pirko žmonai dovanų kažkokią keistą antikvarinę dėžutę… O taip, tai ta pati nelemtoji dėžutė, iš kurios išlenda baisusis Pinheadas (kitaip - Smeiktukagalvis). Na, tą mes žinome puikiai, ačiūdie jau šešta dalis. Tačiau žmogelis to nežino ir nesupranta kas vyksta, bei išsigąsta mažumėlę, kai susiduria su rimtai nusiteikusiu demonu. “Ne, tu netikras, tik vaizduotės padarinys!…”  “O taip, aš tikrų tikriausias”, - atsako atspindys baloje :) Įprastai scenarijus visą laiką panašus - atsiranda gudročius, kuris sąmoningai, ar nelabai pasitelkia į pagalbą tamsiąsias jėgas, kad ką nors nukneckinti ir taip išspręsti “problemas”. Tačiau problemų apturi pats, o žiūrovas apturi šiokio tokio malonumo stebėdamas vargšo kančias.
Ką gi, pirmos dalys, aišku, buvo šaunios. Monstrai baisūs, kankinimai, iškrypimai ir t.t. Po to viskas po truputį išblėso. Pats vienas sau filmas visai neblogas, tačiau juk buvo geriau, daug geriau. Iš smagaus siaubiako virto psichologiniu trileriu, sutaupė spec. efektų sąskaita tikriausiai. Na nieko tokio, Pinheadas šiaip ar taip nemirtingas, viskas dar prieš akis :)

5 iš 10

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. My pal recommended I may like this web site. He was once totally right. This submit truly made my day. You cann’t believe just how so much time I had spent searching for this information! Thank you!

Rašyti komentarą