BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

On the Border
http://www.imdb.com/title/tt0126568/
On the Border (1998) - “Ant ribos”, arba “Prie sienos”, kažkas panašaus.
Dulkėtas miesteliūkštis prie Meksikos sienos. Tame miesteliūkštyje vienas vienintelis bankas, kuriame ne kažin kiek pinigų. Kol kas. Tačiau pasitaiko momentas, kai nusimato smarkus žaliųjų antplūdis ir apie tai žino pernelyg daug žmonių. Bičas, dirbantis banko apsaugininku ir mezgantis romaną su bankininko žmona planuoja pasinaudoti situacija. Jis turi vieną raktą nuo seifo, žmona nukniauks kitą raktą iš savo vyro ir seifas atrakintas, pinigėlius galima bus imti. Tačiau ne viskas taip paprasta. Kaip jau minėjau, informuotų žmonių čia aiškiai per daug. Ir visi rezga savo slaptus planus …
Filmas su šiokia tokia intrigos doze, visi apsimetinėja ne tais, kuo iš tikrųjų yra ir tai išaiškėja tik filmo pabaigoje. Be to, viskas pagardinta smagia erotika, kuri turbūt turėtų kompensuoti veiksmo trūkumą. Dalyvauja ir šiokios tokios žvaigždės - Daniel Baldwin, Bryan Brown. Pusėtinas kramtalas vakarui prastumti.

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Nowadays, for what reason ought to the person who lodges a criticism of precisely what he considers a crime or even offence surrender to the determination of the Public Prosecutor, who has prohibited his action to slide?

  2. They’ll twist and turn my very own terms ’til I find myself exclaiming I recognized the fellow do it with my favorite sights.

Rašyti komentarą