BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Panic Room

http://www.imdb.com/title/tt0258000/
http://en.wikipedia.org/wiki/Panic_Room

Panic Room (2002) - Panikos kambarys (JAV)

Rež.: David Fincher
Vaidina: Jodie Foster, Jared Leto, Kristen Stewart, Forest Whitaker,  Dwight Yoakam, Patrick Bauchau

Jauna moteriškė su paaugle dukra perka butą. Butas erdvus, geroje vietoje, anksčiau ten gyveno kažkoks milijonierius. Be visų kitų privalumų bute dar yra slaptas apsaugotas kambarėlis - savotiškas šarvuotas bunkeris, skirtas pasislėpti plėšimo ar kitokio užpuolimo atveju. Na, butas nuperkamas ir motina su dukra ima po truputį įsikurti, nakvoja pirmąją naktį. Ką gi, kur buvę, kur nebuvę įslenka plėšikai. Kai jie nustemba pamatę, kad bute kažkas gyvena. Jie tikėjosi kad butas bus kurį laiką tuščias ir galima bus susišluoti buvusio milijonieriaus paslėptus turtus. Gyventojai taip pat greitai susigaudo, kad namuose šeimininkauja neprašyti svečiai ir tuoj užsidaro minėtame kambarėlyje. Tačiau paslėpti turtai kaip tik ir randasi to bunkerio seife. Prasideda žaidimas katėmis-pelėmis. Vagys visaip bando išvilioti motiną su dukra iš slėptuvės, o pastarosios bando kaip nors susisiekti su pasauliu ir prisišaukti pagalbos. Situaciją komplikuoja dar ir tai, kad mergaitė serga diabetu ir jai greitai prireikia vaistų. Kuo toliau, tuo viskas tik blogiau, tiek vagims, tiek jų aukoms.
Filmo idėja tikrai nebloga, o ir atmosfera atitinka siužetą. Naktis, lietus, prieblanda ir panika. Fimo pabaigoje truputį per daug bruzdesio. Bunkerio durys nespėja užsidarinėti. Vagys tarsi ir tyko vos mažiausio krustelėjimo, tačiau moteriškė išsprunka ir laisviausiai varinėja po visą namą lyg niekur nieko, o tie žiopliai riejasi tarpusavyje. Kaip ten bebuvę, nuobodžiauti netenka, smagus reginys.

7 iš 10

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. And ofttimes any of those who look on, Barbara returned. From a business point of view - - I commenced dryly. The terrific topic today was one of ethics: Had I acted nicely in not charging the waiter?

Rašyti komentarą