BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Road Trip

http://www.imdb.com/title/tt0215129/
http://en.wikipedia.org/wiki/Road_Trip

Road Trip (2000) - Kelionė (JAV)

Rež.: Todd Phillips
Vaidina: Breckin Meyer, Seann William Scott, Amy Smart, DJ Qualls, Paulo Costanzo, Rachel Blanchard, Anthony Rapp, Andy Dic, Ethan Suplee, Edmund Lyndeck, Jessica Cauffiel, Marla Sucharetza, Ellen Albertini Dow, Fred Ward, Tom Green

Amerikietiško koledžo juokeliai. Ką čia dar bepridurti, tur būt populiariausia holivudinių komedijų tema. O šį kartą buvo taip: bičiukas draugavo su mergina nuo vaikystės, tačiau jie išvažiavo mokytis į skirtingus koledžus. Na, tai didelis iššūkis draugystei. Juk aplink tiek daug naujų veidų.. ir kitų kūno dalių :) Taigi, nors jie skambinėjasi vos ne kas dieną, nutinka tai, kas ir turėjo nutikti - bičiukas pasimyli su kita žavia mergina. Maža to, viską dar ir nufilmuoja. Maža to, tą juostą per klaidą išsiunčia tai savo kitai merginai (įprastai siųsdavo visokias įkalbėtas savo ištikimybės priesaikas ir t.t.). Tai dabar jau visai šakės, nes jis kaip ir nenori skirtis su sena meile ir t.t. Na, ką gi, suburia savo draugelių komandą ir varo automobiliu į Teksasą su viltimi atsiimti tą juostą greičiau, nei ji pasieks adresatą. Kompanija pasitaikė spalvinga, tad greičiau nesigavo. Bet gavosi kažkiek juokingų nuotykių. Aišku viskas kvaila per visą pilvą, bet vis tiek smagu. Anas galas, alkoholis, narkotikai, kur gi nebus smagu :) Truputį trūksta šiltumo, subtilesnio jumoro ir romantikos. Bet tai tikriausiai ne šio filmo specializacija.

5 iš 10

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Youre so refreshing! I don’t think Ive discovered just anything like this until now. So nice to find another person with many innovative ideas on this subject. Realy appreciate preparing this up. This site is a thing that is important on the internet, someone with a little creativity. Very helpful work for bringing new stuff to the online!

  2. The Poonah slipped into her dock below guard of darkness. Ah! As it was, she impressed this gentleman profoundly. I relate to mental suffering.

Rašyti komentarą