BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Still Smokin

http://us.imdb.com/title/tt0086366/
http://en.wikipedia.org/wiki/Still_Smokin%27

Still Smokin (1983) - Vis dar prisirūkę (JAV)

Rež.: Tommy Chong
Vaidina: Cheech Marin, Tommy Chong, Hans van in’t Veld, Carol van Herwijnen, Shireen Strooker, Susan Hahn

Tęsiasi Čyčio ir Čiongo arkliški juokeliai apie aną galą ir žolę. Jei kas mano, kad “Kvailas ir kvailesnis” (Dumb and Dumber) yra šių laikų šedevras, tai labai klysta. Aštuoniasdešimtaisiais tai buvo Cheech & Chong. Šitas filmas yra antra dalis ir tiek pat blogesnė už pirmą, kiek ir Dumb and Dumber antra dalis blogesnė už pirmą (na, gal perdedu truputį). Taigi Cheech ir Chong yra pakviesti į Amsterdamą, į kažkokį kinofestivalį. Iš tikro, tai dar labai neaišku, ar ten jie pakviesti, ar kažkas kitas. Dainininkė Doli Parton ir dar kažkas (Burt Reynolds). Tai kažkuris iš šitų bičių pabuvo už Doli Parton :) Apskritai, amerikiečiams Europa tai turbūt toliau nei Mėnulis, todėl ten viskas juokinga, keista ir šiaip… Tai, kad tie du bičai svirinėja kažkokio Europos miesto gatvėmis jau savaime turėtų būti juokingas dalykas. O kadangi tai Amsterdamas, tai kanapės auga vos ne miesto želdinių vietoje :)
Na, “analinio” jumoro tai pas mus pilnas tv, nėra kitą kartą net kur nuo jo pasidėti. Todėl kad jau nėra kur dėtis, tai verta palyginti kaip ten yra “pas juos”, gal tiksliau pasakius - buvo. Ką gi, ir plika akimi matyti, kad nepaisant visiškai idiotiško amplua, Cheech ir Chong yra talentingi komikai ir mimai. Jau vien “šikančio šuns” skečas ką reiškia :) Kalbant apie filmą, tai jis susideda tarsi iš dviejų dalių. Pirmoji yra tada, kai personažai išleidžiami kvailioti į Amsterdamo gatves arba kelia šiurpą viešbučio, kuriame jie apsigyveno, personalui bei “gastrolių” organizatoriams. Antroji dalis - kai jie vietoje dainininkės Doli Parton ir to Burt Reynolds (kurie kažkodėl neatvyko) pasirodo teatre bei suvaidina eilę komiškų scenų. Profesionalus subtiliai arkliškas jumoras, liūdesio tikrai nesukels :)

5 iš 10

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. At that hr, we all used to assemble in the dining-room - most of us used to talk. It didn’t appear to me to determine their designations.

Rašyti komentarą