BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

The Bone Hunter

The Bone Hunter (Kaulų medžiotojas)

http://www.imdb.com/title/tt0459220/

The Bone Hunter (2003) – Kaulų medžiotojas (D. Britanija)

Rež.: Robbie Moffat
Vaidina: James Watson, Victoria Pritchard, Jon-Paul Gates, Ilaria D’Elia, Paul Saunders

753-ieji metai, Kaledonija (dabartinė Škotija). Keltų karys Fingalas, grįžęs iš karų ir visokių susidūrimų su anglais ramiai sau kuolu aria pievą, jis pats už jautį, o mažametė jo dukra už artoją (gal todėl nesimato to arimo rezultatų). Staiga prisistato kitas keltas ir praneša, kad anglai pagrobę kažkokią gražuolę, vieno keltų vado brolio žmoną. Brolis žuvo, tai dabar tas keltų vadas pagal papročius turi vesti savo brolio žmoną. Be to, šita moteriškė iš Romos gabeno šventas relikvijas - kažkurio tai krikščioniškojo apaštalo kaulus. Taigi Fingalas paprašomas sutvarkyt šitą reikalą - išvaduoti moteriškę ir kaulus (keltai yra krikščionys ir tai jiems svarbu). Todėl ir filmo pavadinimas - “Kaulų medžiotojas”. Ką gi, nuotykiai vėl prasideda, savo užduotis Fingalas įvykdo daugmaž :)
Šitas filmas taip anonsuojamas - tai antroji ir paskutinė “Keltų sagų” trilogijos dalis :) Su rekordiniu IMDB reitingu - 1,6! Aš tai nesu toks piktas. Vaidyba tikrai geresnė už pirmąją dalį, bet scenarijus, režisūra, dialogai - truputį slydinėja, švelniai tariant. Ir tas Fingalas kažkaip nelabai turi ką veikti, viskas susitvarko ir be jo, tik ateina ir pagadina žmonėms reikalus paskutiniame epizode. Trumpiau tariant, nebūtų tokių filmų, nebūtų ir mato vieneto kino šedevrams. Ir dar - nėra blogų filmų, kiekvienas savaip papildo kinofilo įspūdžių ir žinių bagažą. Lietuviai nesukuria apie savo senovę nė tokių filmų. Lietuviško kino kūrėjai, pažiūrėkit šitą - pamatysit, kaip tai lengva, tikrai padarysit geriau :)

4 iš 10

bone_hunter

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. This intimation of value satisfies, as our team should spot, all of the conditions: for it embodies in union both the positive and fixed item in beneficial value and the variable object in exchangeable value; in the latter region, it places an end to the contradiction which appeared an insurmountable hindrance in the strategy of the determination of value; further, most of us can reveal that value thereby recognized dissents completely from a quick juxtaposition of the 2 approximations of handy and exchangeable value, and it is endowed with young properties.

Rašyti komentarą