BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

The Matrix Revolutions

Matrix Revolution (Matrica revoliucija)

http://www.imdb.com/title/tt0242653/

http://en.wikipedia.org/wiki/Matrix_Revolutions

The Matrix Revolutions (2003) - Matrica: Revoliucijos (JAV)

Rež.: Andy & Larry Wachowski
Vaidina: Keanu Reeves, Hugo Weaving, Carrie-Anne Moss, Laurence Fishburne, Lambert Wilson, Mary Alice, Jada Pinkett Smith

Paskutinė matricos serija. Dar daugiau, efektų, dar daugiau veiksmo. Dar mažiau turinio ir dvasios. Dvi valandos anemiškos vaidybos ir nonstop action. Aišku, atrodo puikiai, tačiau ar ne per daug pastangų įdėta, kad filmas atrodytų puikiai ir per mažai pastangų įdėta į pačius charakterius, herojus. Antroje dalyje paliekam Neo supratusį, kad jis gali naudoti savo galias ir matricos “išorėje”, o matricos “išorinės” jėgos - mašinos nenumaldomai kasasi prie požeminio sukilėlių miesto Ziono. Neo laive yra išdavikas, o agentas Smitas taip pat atranda naujas galias. Trečia filmo dalis iš esmės susideda iš dviejų epizodų - Ziono miesto šturmo ir galutinės Neo ir Smito dvikovos. Ir abu šie epizodai aiškiai per ilgi. Kai mašinos pagaliau pasiekia Zioną, užverda tikrai epinio masto mūšis, kai žmonės ir jų mechatroniniai pabūklai kaunasi su nesibaigiančia sentinelų armija. Tačiau po penkiolikos minučių pliekimosi jau kaip ir norisi pasakyti - ok, pakaks, daugmaž aišku, supratau mintį, supratau gi :) Tačiau niekas nesustoja ir varoma sau toliau ta pačia kryptimi… Ir dar… Ir dar… Kiek gi galima? Darosi nuobodu, o taip šauniai prasidėjo. O galutinė Neo ir Smito dvikova? Ok, Smitas suprato, kad gali replikuotis į tūkstančius tokių pat kaip jis pats. Tačiau galiausiai nusprendžia kautis vienas prieš vieną, o kiti smitai tuo tarpu sau stovi ir žiūri. Ar jis tikrai norėjo laimėti? Visada sakiau, kad Matrica geriausiai būtų buvusi vienas filmas. Ir geriausiai - tik pirma dalis. Labiausiai akį traukiantys filmo elementai - kovos menai ir “kulkos laikas” (bullet time), t.y. veiksmo sulėtėjimas kai matosi net skriejanti kulka. Pirmoje dalyje tai buvo įspūdinga. Gal ir ne nauja, tačiau tikrai tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Ir svarbiausia - tinkamais kiekiais :) Tačiau jau Reloaded serijoje, nekalbant apie paskutinę, Wachovskiai visai devalvavo šią koncepciją. Filme daug momentų kai tikrai smagu žiūrėti kaip kas nors kam nors duoda į kaulus sulėtintame režime. Tačiau ateina momentas, kai pasidaro jau vis vien. Kas per daug, tas per daug. Apskritai, iš visų Matricų man labiausiai patiko Animatrix :)

6 iš 10

matrix

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. My cousin suggested I may like this web page. He was once totally right. This post actually made my day. You cann’t consider simply how a lot time I had spent seeking for this info! Thank you!

Rašyti komentarą