BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

The Red Violin

The Red Violin (Raudonasis smuikas)

http://www.imdb.com/title/tt0120802/
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Red_Violin

The Red Violin (1998) - Raudonasis smuikas (Kanada, Italija, D. Britanija)

Rež.: Francois Girard
Vaidina: Samuel L. Jackson, Greta Scacchi, Jason Flemyng, Irene Grazioli, Carlo Ceochi, Liu Zi Feng

Raudonojo smuiko istorija. Garsus septynioliktojo amžiaus italų meistras jį gamino kaip dovaną savo žmonai, tiksliau kaip dovaną tuoj gimsiančiam, kaip jis tikėjosi, sūnui. Tačiau žmona mirė gimdydama ir užbaigęs šį smuiką, meistras daugiau jų nebedarė. Smuikas buvo keistai raudonos spalvos, stebuklingų akustinių charakteristikų ir visus jo turėtojus persekiojo bloga lemtis. Sekdami smuiko gyvenimą keliaujame į Vieną, Angliją, Kiniją ir į šiuos laikus, į aukcioną Monrealyje, kur toliau tęsiasi dramatiška raudonojo smuiko istorija…
Filmas susideda iš keleto epizodų, vykstančių skirtingais istoriniais momentais. Visas šias istorijas vienija dabartyje vykstantis aukcionas. Filmo atmosfera persunkta liūdesiu - tragiškas įvykis, kuris ir paskatino atsirasti tą smuiką, tarsi atsikartoja vėl ir vėl.

7 iš 10

redviolin

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Advise her, when she outlines that aspiration once again, she ought to make it conditional in the event that her spouse has a sturdy must, he ought to have durable sense, a kind body, along with a thoroughly perfect notion of legality, since a gentleman with a POWERFUL Grey Matter along with a ROBUST MAY, is just an intractable brute, you could have no carry of that fellow, you can actually rarely lead that man correct.

Rašyti komentarą