BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

They Crawl

http://www.imdb.com/title/tt0299712/

They Crawl (2001) - Vabalai (JAV)

Rež.: John Allardis
Vaidina: Tone Loc, Mickey Rourke, Daniel Cosgrove, Dennis Boutsikaris

Vabalai vabaliukai, jie šmižinėja visur, krebžda ir jų daug. Neaišku, ką jie sau galvoja, kokia jų paskirtis, ar tik nesugalvos sulįsti į visas žmogaus angas angeles ir išėsti vidurius? Aha, sugalvos būtinai! Na, šiuo atveju ne patys sugalvos, bet žmonės sugalvos kaip valdyti vabalus ir jų pagalba atlikinėti savo juodus darbelius. Taigi apie tai ir filmas. Netikėtai gaisro metu žūsta kažkoks studentas vaikinas. Jo brolis pradeda ieškoti kas ir kaip, netrukus prisideda ir viena žavi policininkė. Mieste keistomis aplinkybėmis žūsta dar keli žmonės. Jų kūnai keistai sužaloti, o viduje nerasta organų (va va!). Netrukus paaiškėja, kad tas žuvęs vaikinas universitete, kuriame mokėsi, tyrinėjo vabzdžius. Ir kad visa tai yra vyriausybės tam tikrų organų kėslai sukurti slaptą ginklą. Kaip jau buvo minėta, šmižinėja visur, jų daug ir jei dar puola pagal komandą, tai kaip tik idealus ginklas. Kuo viskas baigėsi? Dideliu sprogimu, kuriame žuvo visi tie apsėsti tarakonai. Tik ar tikrai visi? Vabalai juk tokie gyvybingi….
Kriminalinio detektyvo stiliaus filmelis. Detektyvė-policininkė ir žuvusiojo brolis vis ieško, klausinėja, analizuoja ir t.t. Taip ir praeina didžioji filmo dalis. Aišku, pasitaiko pora nužudymų, filmo pradžia efektinga (vabalų užpultas autobuso vairuotojas, o autobusas lekia gatvėmis viską šluodamas pakeliui). Tačiau iš esmės juk niekas neišaiškėja - taip ir neatrandami valdžios atstovai, suorganizavę visą šitą darbelį, netgi neaišku kas nužudė tuos visus žmones, t.y. kas valdė vabalus. Efektingas sprogimas filmo pabaigoje turėtų nutyldyti visus šiuo klausimus ir abejones. Buuuum! O ko jums dar reikia? Šiaip tai patiko tarakonai, tikriausiai keletas jų buvo net tikri, ne kompiuteriniai. Dideli, nupenėti…

4 iš 10

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Youre so cool! I do not suppose that I have go through anything similar to this before. So nice to find somebody with a few real thoughts on this field. Realy appreciate starting this up. This fabulous website is something which is needed on the web, people with a bit of creativity. Useful work for bringing new stuff to the web!

Rašyti komentarą