BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Two Weeks Notice

Two Weeks Notice

http://www.imdb.com/title/tt0313737/
http://en.wikipedia.org/wiki/Two_Weeks_Notice

Two Weeks Notice (2002) - Įsimylėti per dvi savaites (JAV)

Rež.: Marc Lawrence
Vaidina: Sandra Bullock, Hugh Grant, Alicia Witt, Dana Ivey, Robert Klein, Heather Burns

Romantiška istorija apie tai kaip Sandros Bulok vaidinama herojė per didelius vargus aplinkiniais keliais susiranda sau gyvenimo meilę :) Taigi, minėta veikėja yra advokatė, bet užsiima visiškais niekais - saugo senus Niujorko pastatus nuo sugriovimo. O senų pastatų griovimas, atrodo, yra vietos milijonierių mėgstamiausias užsiėmimas. Hiugo Granto herojus yra kaip tik vienas toks milijonierius. Ir kaip čia taip atsitinka, kad ji ima dirbti pas jį advokate ir tampa vos ne aukle, nes pasirodo, kad jis yra "didelis vaikas"? Na tipo, geriau jau priešą laikyti arčiau savęs, o be to jai pažadėta, kad už tai nebus sugriautas kažkoks visuomeninis centras. Hugo Granto herojus nepanašus į jokį priešą, o greičiau į mergišių plevėsą, nelabai ir sugebantį savarankiškai priimti kokį nors sprendimą. Trumpiau tariant, jie gerai "susidirba". Aišku, gal ten ir rimtus darbus ta advokatė daro, bet mes matome ją parenkant Grantui kaklaraiščius (ir kelnes, jei jau apie tai) ir panašiai. Galiausiai S. Bulok herojei taip įkyrėjo skambučiai naktį ir visi kiti įkyrumai, kad ji atsisako advokatės darbo. Taip jau sutampa, kad nepaisant visų pažadų, tas visuomeninis centras vis tik bus griaunamas. Ir vėlgi, kaip čia atsitinka, kad galiausiai abu herojai puola vienas kitam į glėbį ir patiria visišką happy endą?
Klasikinė schema - skirtingos socialinės padėties herojų tarpusavio trintis, galiausiai pasibaigianti romantiškai - suveikia visada. Jau buvo panašus filmas su Grantu, kur viskas buvo atvirkščiai - jis, kaip vargšas knygų pardavėjas netikėtai susitiko su kažkokia garsia žvaigžde (tai buvo Julija Roberts berods) ir situacija baigėsi analogiškai. Na, bet filmas be smurto, su švelnaus humoro prieskoniu, niekam nepakenks :)

6 iš 10

twoweeks

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Youre so great! I really don’t suppose I have taken a look at something of this nature until now. So great to discover a individual with many authentic ideas on this matter. Realy thank you for starting this up. This amazing site is something that is certainly important on the internet, a person with some originality. Very helpful job for bringing interesting things on the web!

  2. The most marvelous words of the historic regimen figured in her domicile. You appreciate, naturally, that a number of us have most relations in Vienna, both Anna and myself.

Rašyti komentarą